Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Ben Deiman - Foto, Serendipity I – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1999 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 49.5 x 62 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 78 x 93 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 33/195 |
Kleurrijke zeefdruk van Lo-A-Njoe. In zwart houten lijst met zuurvrij passe partout. Kan zo worden opgehangen.
U kunt het werk vooraf komen bekijken of na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.
Het werk kan ook per koerier worden verzonden met lijst en per aangetekende post worden verstuurd zonder lijst.
Oorspronkelijke galerieprijs: €725
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 21-5-2019 um 15:08 |
Endzeit | 15-7-2019 um 9:16 |