Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Guillaume Lo-A-Njoe
Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat
Ort des Objekts | Arkel, Niederlande |
Startzeit | 15-4-2018 um 19:40 |
Endzeit | 1-7-2018 um 10:57 |