Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Guillaume Lo-A-Njoe, ingelijste litho.
Titel: Z.T.
Jaartal: onbekend
Afmetingen lijst: 85 cm x 96 cm
Oplage: 7/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In perfecte staat
Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.
Startzeit | 27-2-2016 um 13:29 |
Endzeit | 5-3-2016 um 20:29 |