Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Technik | Pastell/Kreide |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 75 x 100 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 80 x 105 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijst abstract olie - en krijttekening op board van Gust Romijn. Jaar: 1981. Afmetingen incl. lijst: h80 x b105 cm. Afmetingen werk: H75 x b100 m. Rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto's van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Naaldwijk ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | |
Zustand | Gut |
Conditie: in goede staat. Er zitten een oxifdatievlekjes in het werk. | |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 23-8-2022 um 9:38 |
Endzeit | 18-2-2023 um 15:04 |