Claas Prins - Blick auf den Amsterdamer Hafen aus den 1950er Jahren
Arie-Kees van Noort - Strandszene
Evert Moll - Öl auf Leinwand, Aktivität im Hafen – gerahmt
Willem Frederik Noordijk - Landschaft mit Kühen an der Gooijergracht in Blaricum, Laren, Eemnes
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Guy Buffet geboren te Parijs in 1943 - Bekend Frans kunstenaar - "Parade van de Chefs".
Kleurenlitho uitgegeven in een gelimiteerde oplage, omstreeks 1980.
Genummerd 403/500 linksonder, rechtsonder gesigneerd Guy Buffet.
Afmeting van het blad ca. 50 x 63 cm., het beeld meet ca. 39.5 x 53 cm.
In een excellente staat !
Verpakkings- en portokosten binnen Nederland ad. Euro 8,00 zijn voor rekening van de koper, verzending is voor risico van de koper.
De prent wordt uiteraard zeer zorgvuldig verpakt tussen kartonnen platen !
Voor opgave van de verzendkosten binnen Europa en wereldwijd, gaarne contact opnemen.
Startzeit | 27-4-2014 um 21:08 |
Endzeit | 4-5-2014 um 21:08 |