Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets, potlood gesigneerd en gedateerd 1979 rechtsonder. Getiteld en genummerd 3/15 linksonder.
Beeldmaat 45 x 50 cm. Bladmaat 57 x 61 cm. Losbladig.
Gwenda Morgan is geboren te Petworth, Sussex in 1908 en overleden in 1991.
Startzeit | 28-1-2015 um 22:44 |
Endzeit | 7-2-2015 um 22:44 |