Martin Schwarz - Bewegung in Picasso Bildern - 1998 Handsignierter Orig.Siebdruck
Ru van Rossem - INDUSTRIEBEWEGUNG
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristiek werk van Han Jansen; een landschap in de traditie van Mondriaan. Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd en getiteld, een E.A. exemplaar. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring aan de uiterste rand van het blad binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk perfect.
Afmetingen: 70cm x 70cm (blad), 51cm x 51cm (beeld)