80 – Originale 10-Gulden-Gelbgoldmünze, geprägt von König Willem III. im Jahr 1875
Klaas Gubbels - Brand von Rotterdam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
TOPKLASSE ZEEFDRUK IN ZEER GOEDE STAAT, 26X26 CM.
ACHTER PASSEPARTOUT EN GLAS.
IN EEN FRAAIE BLAUWE HOUTEN LIJST IN GOEDE STAAT, 37X37 CM.