Michel Rabanelly - "Etre libre sans Imagination" - Auflage 50 - handsigniert - nummeriert
Jean Richardson - "Capricious" 1995 - Limitierte Auflage 95 - signiert - nummeriert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeefdruk - handgesigneerd - oplage 250
Prachtige gestileerde zeefdruk van Han Jansen. nr 26 - 250
Afmeting 50 bij 50 cm
In zeer goede staat. Nooit ingelijst geweest.
Wordt aangetekend verzonden. Ophalen is ook mogelijk in Amsterdam of Alphen aan den Rijn.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Alphen aan den rijn, Niederlande |