Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Gesigneerde en genummerde litho op licht karton
Kunstenaar: Hannah Collins (1956, Groot-Brittannië)
Titel: Still life
Jaar: 1992
Techniek: Lithografie licht karton
Afmetingen: 76 x 56 cm
Oplage: 99
Gesigneerd: Handgesigneerd en genummerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
Startzeit | 24-1-2016 um 15:03 |
Endzeit | 31-1-2016 um 15:03 |