Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Litho |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 57 x 77 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 190 |
Bekend werk van Hannes Postma, uitgegeven door Prent 190. Litho op geschept papier, met potlood gemonogrammeerd en genummerd (51/190), en ook in de druk gemonogrammeerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 77cm x 57cm
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 14-2-2022 um 14:36 |
Endzeit | 22-2-2022 um 15:56 |