Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Hans Abbing
Originele zeefdruk t.b.v. het AIDS fonds 1990.
Gesigneerd en genummerd.
Ca 70 x 49 cm.
Nooit ingelijst geweest !
Speciale uitgave, hier zijn ook aankondigings posters van gemaakt.
Ort des Objekts | Ootmarsum, Niederlande |
Startzeit | 29-3-2017 um 7:25 |
Endzeit | 3-4-2017 um 21:25 |