Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Twee ingelijste werken van Hans Bruinink; 1 tekening en 1 gemengde techniek. Afm. lijsten 31,8x41,6. Onderaan in potlood gesigneerd met monogram en gedateerd '92 in potlood.
verzending 8 euro, aangetekend 9,65.
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 2-3-2018 um 10:30 |
Endzeit | 16-3-2018 um 19:30 |