David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Jahr | 1978 |
Technik | Acryl |
Träger | Canvas |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 85.5 x 125.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 91 x 131 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Soort Lijst: Spieraam met hout omlijst.
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.
(vk363229)
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Enkele kleine krassen op verschillende plaatsen in de afbeelding welke verflaag slechts gedeeltelijk heeft verwijderd. Bij sommige is het doek tevens licht ingedeukt, maar de algemene spanning van doek is echter goed. Tot slot zijn er nog enkele kleine (< 2 mm) bruine vlekken aanwezig, deze zijn het meest zichtbaar op het lichtbruine vlak van de tafel. De lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. | |