Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Jahr | 1989 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Impressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Auf Keilrahmen |
Maße | 100 x 110 cm (h x b) |
itemOptions.framed.stretcher.label | 100 x 110 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
,, Ik ben een traditioneel schilder ,,
Bewonder de beheersing, het vakmanschap van de oude meesters en probeer iets hiervan naar het hedendaagse te vertalen
Mijn voornaamste onderwerp: landschappen, weidse ruimte, Hollands luchten. Het landschap.Ze zijn vol kleur ,
Daarnaast zijn er de bloemstillevens en havens met schepen .
Deze werken zijn een herinnering en verwerking, reflectie van de waarneming en ontstaan dus in het atelier
Het werken naar de natuur is de basis. Direkt met snelle schetsen , tekeningen. aquarellen of olieverf
abstractie blijft intrigeren., het portret een uitdaging, de muziek (jazz) inspirerend
Zijn werk gaat van schilderij naar schilderij als in een jazz improvisatie die van noot naar noot gaat
Zustand | |
Zustand | Gut |
Zeer groot olieverf op doek. In prima conditie. Niet ingelijst. Kan eventueel door ons tegen kostprijs worden verzorgd. | |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 30-9-2018 um 16:52 |
Endzeit | 14-10-2018 um 23:00 |