Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Hans ter Braake.
Uit nalatenschap doen wij alle design- en kunstvoorwerpen van de hand, waaronder dit werk van Hans ter Braake.
Olieverf op paneel, ingelijst
Maat: 37 x 41 cm, inclusief houten omlijsting.
Signatuur: r.o. door de kunstenaar Htb 1973.
Staat: onberispelijk
galerie waarde: 1.250,-
Afhaal locatie: Utrecht
Verzending binnen NL: 15,- (aangetekend in stevige verpakking)
Startzeit | 22-9-2013 um 14:04 |
Endzeit | 29-9-2013 um 14:04 |