Piet Ouborg - 2 Hardcover-Monographien und 3 Zeitungsartikel
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan in der Zeitschrift „VRIJ NEDERLAND“
Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige litho van Hans Vanhorck
PROFESSIONEEL INGELIJST!
Oplage slechts 97 waarvan deze nr 29
Titel Blue Flow
Afmetingen 73x93cm
conditie uitstekend
herkomst bedrijfscollectie
Ophanggereed