Louis-Jacques Camerlinckx - Der Kopf Christi
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Studietekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een liggend naakt
Losbladig, beeldmaat 17x33, bladmaat 23x34, afkomstig uit schetsboek
Niet gesigneerd, wel gedateerd l.o. '26 april 47'
Herkomst: veiling Kamerlingh-Onnes Van Spengen 2016
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 13-2-2017 um 19:56 |
Endzeit | 23-2-2017 um 20:01 |