Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Tekening door Harm Kamerlingh Onnes
Voorstelling van een staand naakt
Losbladig, beeldmaat 28x15, bladmaat 36x26
Niet gesigneerd, afkomstig uit schetsboek 'HKO-veiling Van Spengen 2016'
Datering 1947, tevens tekening op achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 16-3-2017 um 16:24 |
Endzeit | 30-3-2017 um 21:24 |