Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1922 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 18.5 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
*Originele en vrij zeldzame lithografie van Harrie Kuijten uit .1922, voorstellende de pauze van een orkestgezelschap.
*L.O. In potlood 40/8 (Nr.8 in een oplage van 40 stuks) en R.O. gesigneerd in potlood
*Beeld is in goede conditie. Buiten het beeld in onderste rand lichte foxing. Ingelijst is hier weinig tot niets meer van te zien.
*Beeldmaat ong.: 16 x 26 cm. Papiermaat ong.: 18,5 x 28 cm
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Buiten het beeld in onderste rand lichte foxing/roestvlekjes en enige kreukeltjes in rand en beeld van het papier. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||