Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
'A bunch of celtona flowers'
Ingekleurde droge naald ets op BFK Reeves papier. Achter passepartout en wissellijst. Harriet Brigdale werd geboren in Kampen. Zij schilderde en tekende vanaf haar prille jeugd. In 1967 vertrok Brigdale naar Londen en studeerde aan het Chelsea College of Arts. Exposities o.a. in Groot-Brittannie, USA, Canada, Holland, Noorwegen en Griekenland.
Beeldformaat: 12 x 12 cm Lijstformaat 33,5 x 33,5 cm Techniek: droge naald ets Gesigneerd: met potlood en genummerd 51/85 Jaartal: vermoedelijk circa 2009 Condite: uitstekend
Startzeit | 18-1-2016 um 12:01 |
Endzeit | 23-1-2016 um 12:01 |