Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Fraaie zeefdruk van Harry Agema
Inclusief puntgaaf passepartout, kan zo in een lijst geplaatst worden
Titel: 146 uit de serie handlijncompositie
Jaartal: 2003
Oplagenummer: 2/ 30
Afmeting: 10 x 10 cm
Afmeting met passepartout: 35 x 35 cm
Conditie: nieuwstaat
code ZZABS
Ort des Objekts | Delft, Niederlande |
Startzeit | 6-6-2017 um 16:29 |
Endzeit | 14-6-2017 um 20:29 |