Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Technik | Ölgemälde |
Stil | Impressionistisch |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 18 x 11 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 28.5 x 20.5 cm (h x b) |
Signiert | Nicht signiert |
Een schilderij van de Indonesische kunstenaar Hasan Djaafar (1919-1995).
-Olieverf op papier en goed ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.
-Niet gesigneerd. Jaartal onbekend.
-Afmetingen: Lijst, 28,5 x 20,5 cm. Beeld, 18 x 11 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel / nalatenschap van een verzamelaar van Aziatische kunst.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog meer werk van Hasan Djaafar ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Hasan Djaafar, geboren in 1919 op het eiland Sumatra (Indonesië) en overleden in 1995.
Stijl: Impressionistisch. Hasan Djaafar heeft een ‘Europese’ stijl qua penseelstreek en kleurenpalet.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 12-1-2021 um 14:39 |
Endzeit | 23-1-2021 um 19:12 |