Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - Gemälde - UNIKAT- handsigniert
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Hendrik Frauenfelder
Zeer fraaie tekening van de molen aan het water bij Warmond.
Gemengde techniek.
Afmetingen mooie lijst met dubbel passe partout: 29 x 38 cm.
Afmetingen beeld: 15 x 23 cm.
Jaar: n.b.
Signatuur: l.o. Handgesigneerd in gouache-verf.
Conditie: In uitstekende staat. De lijst heeft lichte gebruiksporen.
Verzending: Post,nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
ZZLS
Ort des Objekts | Voorschoten, Niederlande |
Startzeit | 14-8-2017 um 21:07 |
Endzeit | 25-8-2017 um 21:07 |