Tony Agostini - Signierte Farblithographie – 1980 – 67/175
Samen op de bank, een beetje hangen of TV-kijken ? Dit werk heeft een afmeting van 20 x 28. Het werk is in een passe-partout gezet met een afmeting van 30 X 40. De handtekening van de kunstenaar is linksonder geplaatst. Het kunstwerk voor € 10 goed verpakt via PostNL aangetekend worden verzonden binnen Nederland. Deze kosten komen voor rekening van de koper.
Startzeit | 28-1-2015 um 21:34 |
Endzeit | 4-2-2015 um 21:34 |