Jan Spijkers - Acryl auf Leinwand, Fenster mit Kater – gerahmt
Ronald Boonacker - Bonaire, GERAHMT
Ronald Boonacker - Curaçao, GERAHMT
Jahr | 1991 |
Technik | Acryl |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 74.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70.5 x 90.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Hendrik Jan VISSER (Rotterdam 1945)
Schilder
Opleiding:
Hendrik Jan Visser genoot zijn opleiding aan de Rijksakademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam.
Woont en werkt in Amsterdam.
In het werk van Hendrik Jan Visser zien we alledaagse afbeeldingen; mensen, natuur en eten zijn onderwerpen die vaker terugkomen. Zijn werk straalt positiviteit uit en doet verlangen onderdeel te worden van de afgebeelde situatie. In Vissers werk is er niet altijd een reële afbeelding van het perspectief en decor; de kunstenaar zet deze zaken soms naar zijn eigen hand, waardoor zijn werken des te meer aandacht vragen. Hendrik Jan Vissers werk is te zien als een lofzang op het leven, te vergelijken met de benadering die films kunnen hebben: het is een vertelling waar je graag in mee gaat.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Nieuwegein, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Nieuwegein, Niederlande |
Startzeit | 27-7-2020 um 17:24 |
Endzeit | 9-8-2020 um 20:50 |