Marie Charlot - Gehende Damen.
Karel Appel - Ausstellungskatalog Ariel 4 1966
Mordechai Gumpel - Vine, 1970, farbiger Holzschnitt-Siebdruck 5/25
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Olieverf, doek gemaroufleerd op board. Gesigneerd rechtsboven.
Doekmaat 40 x 50 cm. Ingelijst. Lijstmaat 59 x 69 cm.
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 8-4-2017 um 11:05 |
Endzeit | 21-4-2017 um 19:05 |