18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Litho in rood door Hendrik Haverman
Voorstelling van een moeder die haar baby zoogt
Losbladig, beeldmaat 30x22, bladmaat 50x35
Gemonogrammeerd l.o. in de druk 'H.J.H.'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 16-5-2017 um 19:46 |
Endzeit | 23-5-2017 um 19:46 |