Harry Langdon - "Angelina Jolie"
Ohrstecker aus 14-karätigem Zweifarbengold – 6,6 mm x 6,6 mm
Armband aus 14-karätigem Gelbgold, besetzt mit Diamanten im Brillantschliff von 0,60 ct – 19 cm
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Art des Kunstwerks | Fotografie |
Zeitraum | 2000 bis heute |
Technik | C-Print |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 23.5 x 19 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40.5 x 34.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
De foto is in eer goede staat. Op de lijst zitten een paar kleine beschadigingen. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.