Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Hendrik Weegewijs. Nummer: 25/100. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H33 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: H20,5 x b28 cm. Uitgave: Bernard de Vries, Amsterdam. Conditie: de voorstelling is in goede staat. In het witte gedeelte zitten wat kreukeltjes/vouwtjes op de randen.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Startzeit | 5-5-2018 um 20:12 |
Endzeit | 10-5-2018 um 21:12 |
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |