Jochen Schimmelpenning - Center
Thomas van Heck - Landschaft mit Blick auf Pernis
Dirk Broeder - Der Deich bei Den Helder
Een groot abstract werk uit de jaren’60 van de Amsterdamse kunstenaar Henk Bos (1920-1989).
Geschilderd op linnen doek, gespannen op een spieraam en ingelijst in een houten lijst.
Gesigneerd op de achterkant van het werk.
Afmetingen: Lijst, 102 x 62 cm. Beeld, 100 x 60 cm.
Herkomst: Uit de privé-collectie van een kunstverzamelaar.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Klaar om aan de muur te hangen.
Informatie over de kunstenaar:
Hendricus ‘Henk’ Johannes Jacobus Bos, geboren 20-08-1920 in Amsterdam en overleden 09-10-1989 in Amsterdam, kunstschilder.
Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
Onderwerpen: Abstractie.
Literatuur: Pieter Scheen 1969-1970 , vol. 1, p. 136; Scharten 1996 , p. 16.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Abstract”).
Kunstenaar: Henk Bos.
Techniek: Acrylverf op linnen doek.
Jaartal: Onbekend, ca 1965.
Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst.
Gesigneerd: Op de achterkant van het werk.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 8-12-2017 um 9:00 |
Endzeit | 16-12-2017 um 17:00 |