Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
11 schetsen/ tekeningen van Henk Henriet 1903-1945.
2x gesigneerd door Henk Henriet.
Map met tekeningen was ooit eigendom van voormalig kunsthandelaar DirkHoogendijk.
Allen in passe partout.
Formaten van tot 25x30cm tot 35x50cm zonder passapartou .
Voor meer foto,s of info kunt u mij mailen.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 22-4-2018 um 15:28 |
Endzeit | 29-4-2018 um 15:28 |