Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige abstracte grote zeefdruk van henk van Vessem maten 120x95 cm , genummerd en gesigneerd.
met mooie lijst het werk is uit 1993.
Startzeit | 4-8-2017 um 21:27 |
Endzeit | 8-8-2017 um 21:27 |
Ort des Objekts | Leerdam, Niederlande |