Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Gemengde techniek door Henk Vermolen
Voorstelling van een zittend naakt
Losbladig, beeldmaat 49x30, bladmaat 53x34
Gesigneerd in potlood r.o. 'Henk Vermolen'
Gedateerd in zwart r.o. '26 febr 92'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 19-10-2017 um 17:48 |
Endzeit | 25-10-2017 um 19:48 |