Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Kunstenaar: Henk Vierveijzer Titel: Arme armen Oplage: Origineel Gesigneerd: Ja Techniek: gemengd techniek op papier Maten: lijst : 83,5cm x 70cm Bij voorkeur ophalen, verzendkosten altijd voor koper, in overleg met verkoper.
Startzeit | 13-10-2016 um 0:54 |
Endzeit | 28-10-2016 um 13:08 |