Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Siebdruck |
Stil | Modern |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 90 x 63 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 exemplaren |
Karakteristieke zeefdruk van de beeldhouwer Henk Visch in prima staat! Gesigneerd en genummerd, uit 1994, Papierformaat 90 x 63 cm. Nummer 59 uit een serie van 100. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Gorcum en mag ook vooraf beoordeeld worden..
Zustand | |||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||
Sendung | |||||||
Senden | Paketpost | ||||||
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 27-3-2023 um 10:30 |
Endzeit | 7-10-2023 um 8:30 |