Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
LAATSTE MOGELIJKHEID!!
Aquarel door Henny Ragetlie
Voorstelling van een liggend naakt
Keurig onder passepartout, beeldmaat 15x28, p.p.maat 26x40
Herkomst en vermelding achterzijde
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 11-9-2018 um 16:09 |
Endzeit | 25-9-2018 um 21:10 |