Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 47 x 47 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 45 |
Karakteristieke compositie van Henny van Leeuwen. Ets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (4/45). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in uitstekende conditie.
Afmetingen: 47cm x 47cm (blad), 32cm x 32cm (beeld)
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 23-2-2022 um 20:47 |
Endzeit | 7-3-2022 um 19:16 |