Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1994 |
Technik | Litho |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nur in Passe-partout |
Maße | 30 x 21 cm (h x b) |
Passepartout | 45 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 100 |
Artist/ Author: Van Leeuwen
Title : stoel en vrucht / 2 lithos afzonderlijk onder passe partout
Publisher: eigen druk
Measurements: 30 x 21 cm.
Condition: mint
genummerd : 5/100
gedateerd: 1994
gesigneerd vanleeuwen ( in potlood)
Zustand | |||
Zustand | Wie neu | ||
Mooi in passepartout | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Startzeit | 11-11-2023 um 11:28 |
Endzeit | 24-11-2023 um 20:37 |
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |