Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1971 |
Technik | Litho |
Stil | Modern |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 65 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 25 exemplaren |
Vroeg grafiek van Henri Plaat. Naar ons idee een kunstenaar met een prachtig oeuvre die nog niet de aandacht krijgt die hij verdient. Gesigneerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Zustand | |
Zustand | Sehr gut |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 2 kg. |
Ort des Objekts | Gorinchem, Niederlande |
Startzeit | 26-3-2022 um 12:01 |
Endzeit | 15-4-2022 um 8:14 |