Romain Malfliet - Auf der Straße von Gent
Anton Heyboer - Publikationsmuseum Bommel und van Dam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Technik | Radierung |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 24.5 x 28 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 7/8 |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. En er zit een kleine vouw linksonder(zie foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst. | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 22-7-2021 um 14:11 |
Endzeit | 29-7-2021 um 22:39 |