Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer : 3/3. Afmetingen blad: H24.5 xb28. Afmetingen voorstelling : H18 x b25.5 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. En er zit een kleine vouw rechtsonder(zie foto). Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2018 um 23:29 |
Endzeit | 26-3-2018 um 19:29 |