Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1926 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 20 x 16 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
De voorstelling is in goede staat. In werkelijkheid is het blad iets geliger. Dit komt niet helemaal goed over op de foto. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Extra | Versand per Briefkastenpost für maximal € 5, - auf eigenes Risiko | ||
Startzeit | 26-3-2021 um 17:41 |
Endzeit | 2-4-2021 um 20:08 |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |