Guillaume Bijl - Guillaume Bijl
Bob Immink - „Botters“ (siehe Etikett auf der Rückseite) am IJsselmeer
Albert Mulder - Astern im Blumentopf
Maarten Langbroek - Landhaus mit Brunnen 4/150
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
prachtige handgesigneerde kleurenzeefdruk van Herman Brood
afm blad 60x50 cm in perfecte staat
handgesigneerd en genummerd oplage 350ex
wordt geleverd met echtheidscertificaat
Ort des Objekts | Spannum, Niederlande |
Startzeit | 9-8-2017 um 9:32 |
Endzeit | 16-8-2017 um 20:32 |