Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Prachtig portret van William Burroughs, één van Herman's grote voorbeelden.
Een bekende opmerking die Brood altijd citeerde van Burroughs: 'Met een beetje paranoia blijf je de mensheid altijd een stapje voor'
Het betreft een tekening op een postkaart, het formaat is 15 x 10,5 cm.
Gesigneerd en gedateerd 1992.
Ort des Objekts | Den Haag, Niederlande |
Startzeit | 2-8-2017 um 18:57 |
Endzeit | 16-8-2017 um 18:57 |