Imanol Marrodán - 14.08.2008 13:26 (Reihe „Identitätszeugnisse“)
Val-Saint-Lambert - 6 Weingläser Berncastel Motiv
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Siebdruck |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 41 x 55 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 74 x 86 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 152/300 |
Ingelijste zeefdruk van Herman Brood. Titel: Future Lease. Nummer: 152/300. Afmetingen incl lijst: H74 x b86cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b55cm. Het werk zit keurig ingelijst, voorzien van verdiept passepartout. Het werk kan zo thuis aan de muur!
Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
In zeer goede staat. Het werk kan zo thuis aan de muur! | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter