Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
HERMAN DANE geb 1928
CUBISTISCHER VOGELS EN VISSEN IN MANIER VAN ESCHER
INKT TEKENING IN DE MAAT 17 X 29 CM , OMSTREEKS 1955
gesigneerd rechts onder DANE
IN ORGINELE JAREN 50 LIJST - herkomst kunsthandel van dijk amsterdam
verzenden 8 euro aangetekend
Startzeit | 24-11-2013 um 21:12 |
Endzeit | 1-12-2013 um 21:12 |