Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Ingelijste houtsnede van Herman Gordijn. Nummer: II. Jaar: 1984. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. lijst: H51,5 x b54,5 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b34 cm. Conditie: in goede staat. Iets "verbruind". De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 15-3-2018 um 0:14 |
Endzeit | 26-3-2018 um 20:14 |