Ronald Boonacker - Lombardei II, Italien
Ronald Boonacker - Casa Verde, Spanien
Joan Gardy Artigas - Zeitung am Strand
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1977 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Träger | Geschöpftes Papier - Büttenpapier |
Stil | Modern |
Thema | Porträt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 48 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 30 |
Prachtig, karakteristiek portret door Herman Gordijn. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (25/30), te dateren eind jaren 70 (waarschijnlijk 1977). In goede conditie, blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend.
Afmetingen: 48cm x 41cm (blad), 40cm x 30cm (beeld)
Interessant stuk met achtergrondinformatie over o.a. Mona:
https://www.dbnl.org/tekst/_ons003198401_01/_ons003198401_01_0183.php
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout en in de marge zitten wat vlekjes. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld is uitstekend. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.