Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Vorlagendruck |
Träger | Holz |
Stil | Abstrakt |
Thema | Figuren |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 55 x 135 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 70 x 150 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
het schilderij is nog in goede staat. er zit een glas laag over heen dus hij is wel nog schoon. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Startzeit | 6-3-2021 um 16:24 |
Endzeit | 13-3-2021 um 21:27 |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |